ANA SAYFA >Mental HR
Human is More Than a Quantative Data

Mental HR – Consultancy, bireylere ve kurumlara sunduğu işe alım, yetenek yönetimi, ölçme - değerlendirme, operasyonel mükemmellik, kurumsal çeviklik, yetkinlik analizi, strateji ve hedef yönetimi, insan kaynakları yönetim sistemleri, liderlik ve mevcut durum analizi hizmetlerini sunmaktadır.  

Sahip olduğu markaları ve sunmuş olduğu hizmetleri doğrultusunda birçok ulusal / uluslararası projeye ev sahipliği yaparak, bireylere yönelik burs ve yetenek programları ile yetenek gelişimine destek vermektedir.

Türkiye’nin en değerli şirketlerine iş ve çözüm ortaklığı yapan Mental, geleceğin insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı çözümlerini/hizmetlerini hayata geçirerek ulusal ve uluslararası düzeydeki ekonomik büyümeye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Misyon

Başta “insan” olmak üzere; Türkiye’nin sahip olduğu tüm kaynakların yerinde ve etkin değerlendirilmesini sağlamak

Vizyon

Her bir yeteneğin maksimum katma değer üreteceği, her bir girdinin maksimum ürün/hizmet çıktısını sağlayacağı etkin iş gücü ve kaynak planlama modellemeleriyle Türkiye’nin mevcut çalışma pratiklerini değiştirmek

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu