ANA SAYFA >Mental HR
 People are More Than Quantitative Data 

Mental HR - Consultancy, çözüm ortaklarına sunduğu işe alım, yönetim danışmanlığı, yetenek yönetimi ve ölçme - değerlendirme hizmetleriyle şirketlerin geleceğini ve insan kaynakları politikalarını inşa etmektedir. Sunduğu çözümlerle birlikte geliştirdiği ulusal ve uluslararası projelerde mesleki becerisi gelişmiş, alanına hâkim nitelikli bireyleri işverenlerle bir araya getirmektedir. Bilgi merkezli ve yapay zeka destekli çalışmalar yapan Mental HR - Consultancy Türkiye’de edindiği know-how ile dünya çapında işbirlikleri, bilgi ve tecrübe paylaşımları yapmaktadır.

Misyon

Başta “insan” olmak üzere; Türkiye’nin sahip olduğu tüm kaynakların yerinde ve etkin değerlendirilmesini sağlamak

Vizyon

Her bir yeteneğin maksimum katma değer üreteceği, her bir girdinin maksimum ürün/hizmet çıktısını sağlayacağı etkin iş gücü ve kaynak planlama modellemeleriyle Türkiye’nin mevcut çalışma pratiklerini değiştirmek

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu