ANA SAYFA > HABERLER > Mental HR’ye Doğu Anadolu ve Karadeniz Kariyer Fuarlarında Yoğun İlgi

Mental HR’ye Doğu Anadolu ve Karadeniz Kariyer Fuarlarında Yoğun İlgi

13.03.2019


Bu yıl ilki düzenlenen Doğu Anadolu ve Karadeniz Kariyer Fuarları, binlerce üniversite öğrencisini kurum ve firmaların yöneticileriyle bir araya getirdi. Gençlere iş ve staj kapılarını aralayan fuarda yer alan Mental HR, yaptığı görüşmeler ve bilgilendirmeler ile adından söz ettirdi.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Erzurum Teknik Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Doğu Anadolu ve Karadeniz Kariyer Fuarları, binlerce öğrencinin katılımına sahne oldu. 11 paydaş üniversite, yaklaşık 150 kurum ve firmanın iştirakiyle gerçekleştirilen fuar kapsamında gençler, yöneticilerle bir araya gelme fırsatı yakaladı. Genç yeteneklerle deneyimlerini paylaşan firmalar, öğrencilerin eğilim ve yetenekleri hakkında bilgi sahibi oldular.

Kariyer Fuarında Mental HR imzası
İş ve staj imkanlarının değerlendirildiği fuarda, Mental HR - Consultancy olarak uzman ekibimizle yerimizi aldık. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan standımızda, kariyer, yetenek planlaması ve istihdam konularında bilgilendirmeler yaptık. Gençlerle kariyerlerine ilgi ve becerilerini göz önünde bulundurarak yön vermeleri hususunda tecrübelerimizi paylaştık. Zengin bir içerik sunduğumuz etkinlikte, genç yeteneklerle birebir iletişim kurarak, akıllarına takılan soruları yanıtladık.

Türkiye’nin en prestijli markalarında kariyer fırsatı 
Türk Hava Yolları Take-Off, Turkcell GNCYTNK, Cyber Camp, Türk Telekom Start, Tekno Kariyer gibi birçok yeni mezuna istihdam sağlayacak iş pozisyonlarından da bahsederek, gençlere tecrübe gerektirmeyen bu programları Mental’de özgeçmiş oluşturarak ve takip ederek haberdar olabileceklerini belirttik.

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu