ANA SAYFA > HABERLER > Boğaziçili Öğrenciler ''Story''de Buluştu

Boğaziçili Öğrenciler ''Story''de Buluştu

21.10.2019

Boğaziçi Üniversitesi Yöneticiler Vakfı üyesi öğrenciler tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen “Story” etkinliğinde çözüm ortağı olarak biz de yer aldık. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği standımızda, gençleri hedeflerine ulaştıracak kariyer adımlarını anlattık.

Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü’ndeki Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk Salonu’nda düzenlenen etkinliğe çok sayıda öğrenci katıldı. Mental olarak çözüm ortağı olduğumuz etkinlikte, Boğaziçili öğrencilerle sohbet ettik, onlardan gelen soruları yanıtladık.

“Anlatacak çok şey var!” mottosuyla yola çıkan ve çoğunluğu BYV Hamilik Okulu öğrencisi olan genç ekip tarafından organize edilen etkinlikte; Düşyeri Kurucusu Ayşe Şule Bilgiç, Albaraka Türk Katılım Bankası Inovasyon ve İş Mükemmelliği Müdürü Yakup Sezer, Anatolian Rock Revival Project küratörü Gökhan Yücel, Gazeteci, Yazar, Ortadoğu Muhabiri Samet Doğan, Doğadaki İnsan Programı yapımcısı ve sunucusu Serdar Kılıç ve Fotoğrafçı, Gezgin Rotasız Seyyah Mehmet Genç bu seneki Story’nin hikâye anlatıcıları oldular. Gençleri profesyonel çalışma hayatına tam donanımlı olarak hazırlamayı amaçlayan etkinlikte Medya, Eğitim ve Sosyal Sorumluluk olarak üç ana kategori üzerinde duruldu.

Etkinlik kapsamında Mental olarak biz de uzman ekibimizle öğrencilerle bir araya geldik. Standımızda ağırladığımız öğrencilerle gelecek planlarına dair sohbetler gerçekleştirdik. Yoğun ilgiyle karşılaşan standımızda öğrencilere; kariyer, staj imkanları, işe alım kriterleri, çalışma koşulları ve kariyer adımları gibi konularda bilgi verdik.

Gün boyu devam eden etkinlikte, düzenlediğimiz istihdam ve yetenek programlarının da tanıtımını yaparak; bu programların kişisel gelişime ve çalışma hayatına sağladığı avantajları gençlerle paylaştık.

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu