ANA SAYFA > HABERLER > Bilişim Vadisi İK Portalı Lansmana Çıktı

Bilişim Vadisi İK Portalı Lansmana Çıktı

01.08.2019

Mental HR – Consultancy ve HR Glob işbirliğinde geliştirilen Bilişim Vadisi İK Portalı, '”Bilişim Personeli Bölgesel İstihdam Projesi” lansmanında büyük takdir topladı.

 Çözüm ortağı olduğumuz Bilişim Vadisi’nin “'Bilişim Personeli Bölgesel İstihdam Projesi” lansmanında yer aldık. Etkinlikte, proje altyapısında kullanılmak üzere HR Glob ile ortaklaşa Bilişim Vadisi’ne özel olarak tasarlanan İK Portalını gelen şirket temsilcilerine tanıttık. Online randevu hizmeti, özel gizlilik ayarları gibi birçok özelliği içerisinde barındıran portal, katılımcı firmaların büyük beğenisini kazandı.

 Firmalar, nitelikli iş gücü ile biraraya geldi

Bilişim Personeli Bölgesi İstihdam Projesi kapsamında bölgedeki nitelikli iş gücü ile Bilişim Vadisi’ndeki firmalar da dahil olmak üzere bölge ekosistemindeki firmalar buluşturuldu. Ayrıca etkinlikte İŞKUR yetkilileri tarafından “İŞKUR İstihdam Teşvikleri” hakkında da bilgilendirme yapıldı.

 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu