ANA SAYFA > HABERLER > Mental HR, ÇOMÜ Kariyer Günleri’nde Gençlerle Buluştu

Mental HR, ÇOMÜ Kariyer Günleri’nde Gençlerle Buluştu

03.06.2018

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 3. Kariyer Günleri’nde, Mental HR de alanında uzman ekibiyle yer aldı. Programda yüzlerce gence, kariyer planlama ve mülakat tekniklerinin incelikleri anlatıldı.

 

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğrenci Konseyi ve Genç Liderler Topluluğu tarafından organize edilen 3. Kariyer Günleri, İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde gençleri ağırladı. Kariyer Günleri’nin 1. Oturumu,

Mental HR - Consultancy İşe Alım ve Yetenek Yönetimi Direktörü Uğur Karaboğa’nın moderatörlüğünde, Kale Grup Ar-Ge Müdürü Yıldız Yıldırım, Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Başkanı Ebubekir Akgül ve yüzlerce üniversitelinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Oturumun 2. kısmında AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Diriliş dizi ekibi oyuncularından Osman Soykut, Gülsüm Ali İlhan ve Edip Zeydan, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sektörle ilgili sohbetlerin yapıldığı oturumda, Bülent Turan öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtlayarak, tecrübelerini paylaştı. Programda ayrıca iş hayatına yeni atılacak gençler için oldukça önemli bir yer tutan mülakat bölümüne geniş yer verildi. İş başvurularında kendini en iyi şekilde ifade etmenin yollarıyla ilgili tavsiyelerde bulunuldu.


Mental HR İşe Alım ekibi, etkinlik alanında kurulan stantta gençleri misafir etti. Öğrencilerle birlikte kariyer planlamasından yetenek keşfine, yetenek yönetiminden mülakat tekniklerine kadar pek çok konuyla ilgili değerlendirmeler yapıldı. Etkinlik sonunda yapılan çekilişte 5 kişiye Kişilik Envanteri, 1 kişiye yurt dışı uçak bileti, 1 kişiye de yurt içi uçak bileti hediye edildi.

 

+90216 474 24 11

[email protected]

İnsan yönetiminde en önemli konu, organizasyonun her halkasının güçlü olmasıdır. Bunun için Mental HR-Consultancy, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı ile kariyer hedefi olan uygun kişileri bir araya getirir.

İLETİŞİM Formu